XXIV Biegi Pamięci Generała Franciszka Kleeberga już za nami

biegi 2 - Kopia

W zawodach, które odbyły się 24 kwietnia 2015 r. wzięło udział ponad 300 uczestników, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych.

Mieliśmy przyjemność gościć uczniów: z Zespołu Szkół nr 1 im. Gen. Kleeberga w Dęblinie, Szkoły Podstawowej im. Gen. Kleeberga z Ząbek, Gimnazjum w Wojcieszkowie, Zespołu Szkół im. W. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym, Gimnazjum w Radoryżu Kościelnym, Szkoły Podstawowej w Burcu, Zespołu Placówek Oświatowych w Łukowie, Szkoły Podstawowej w Krzówce, Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Adamowie, Gimnazjum im. SGO Polesie w Adamowie, Zespołu Szkół im. F. Kamińskiego w Adamowie, Zespołu Szkół im. Gen. Kleeberga z Woli Gułowskiej.
Serdecznie dziękujemy za patronat honorowy wójtowi gminy Adamów – Panu Sławomirowi Skwarkowi, za udostępnienie terenu kościelnego i uczestnictwo w zawodach Ojcu Przeorowi Mieczysławowi Jankowskiemu, a także sędziom: Dariuszowi Dzido, Karolowi Ochnikowi, Gabrielowi Sawickiemu, Patrykowi Nowickiemu i Dorocie Kamoli.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy uzyskanych wyników.
Poniżej przedstawiamy szczegółową klasyfikację.

WYNIKI XXIV MIEDZYWOJEWÓDZKICH BIEGÓW
PAMIĘCI GENERAŁA FRANCISZKA KLEEBERGA

Kategoria „0”:
I- Maciej Wesołowski – SP Wola Gułowska
II- Adam Pieńkosz – SP Wola Gułowska
III- Kacper Sarzyniak – SP Wola Gułowska
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. I-II/dziewczęta
I- Karmen Marczak – SP Wola Gułowska
II- Alicja Jarząbek – SP Wola Gułowska
III- Emilia Wrzosek – SP Wola Gułowska
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. I-II/ chłopcy
I- Piotr Kłoda- SP Burzec
II- Bartosz Cieślak – SP Wola Gułowska
III- Kacper Szczęsny – SP Wola Gułowska
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. III-IV/dziewczęta
I- Aleksandra Golba – SP Adamów
II- Milena Jazurek – SP Wola Gułowska
III –Agnieszka Stepuch – SP nr 1 Ząbki
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. III-IV/ chłopcy
I- Mateusz Skórka – SP Adamów
II- Radosław Fabisiak – SP nr 1 Ząbki
III- Michał Machnik – SP Krzówka
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. V-VI/dziewczęta
I- Karolina Skórka – SP Adamów
II- Aleksandra Baran – SP Adamów
III –Aleksandra Latoch – SP Wojcieszków
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. V-VI/ chłopcy
I- Filipiuk Adam- SP Ząbki
II- Krzysztof Giemza – SP Ząbki
III- Filip Mojzych – SP Wojcieszków

Kategoria: Gimnazjum – dziewczęta
I- Sylwia Cieślak – Gimnazjum Wola Gułowska
II- Weronika Kłoda – Gimnazjum Wojcieszków
III- Dominika Wierzbicka – Gimnazjum Adamów
Kategoria: Gimnazjum- chłopcy
I- Patryk Ciołek – Gimnazjum Wojcieszków
II- Marcin Sokołowski – Gimnazjum Adamów
III- Maciej Kulik – Gimnazjum Wola Gułowska
Kategoria: szkoła ponadgimnazjalna- dziewczęta
I- Ewelina Matuszewska – ZSZ nr 1 Dęblin
II- Sylwia Niewęgłowska – ZS Radoryż Smolany
III- Marta Gromada – ZS Radoryż Smolany
Kategoria: szkoła ponadgimnazjalna- chłopcy
I- Eryk Joński – ZSZ nr 1 Dęblin
II- Bartłomiej Matuszewski – ZS Adamów
III- Andrzej Celejewski – ZSZ nr 1 Dęblin

Klasyfikacja ogólna
Szkoła podstawowa
I- SP nr 1 Ząbki
II- SP Wola Gułowska
III- SP Adamów
Gimnazjum
I- Wojcieszków
II- Wola Gułowska
III- Adamów
Szkoła ponadgimnazjalna
I- ZSZ nr 1 Dęblin
II- ZS Radoryż Smolany
III – ZS Adamów

biegi 1                  biegi 3