XI POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „ANIELSKIE ŚPIEWANIE 2020″

DSC00119

Już po raz jedenasty 12 stycznia w Domu Kultury w Woli Gułowskiej rozbrzmiało się „Anielskie Śpiewanie”. Tegoroczna edycja konkursu zgromadziła ponad 200- stu uczestników, reprezentujących przedszkola, szkoły, studia piosenki i ośrodki kultury z całego powiatu. Jury w składzie : pan Artur Sępoch- dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie, pani Marlena Uziębło artystka, wokalistka zespołu „The Blue Angel Band” oraz pan Tomasz Jaśkowski- muzyk, realizator dźwięku- wysłuchało i oceniło 64 wykonań w 9 kategoriach.

Poniżej oficjalna i niepodważalna lista nagrodzonych
Laureaci XI Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Anielskie Śpiewanie”
Wola Gułowska 12 stycznia 2020 r.
SOLIŚCI KL. I-III- SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Łucja Korlaga- kl.III, Zespół Szkół w Gręzówce
2. Pola Stolarczyk –kl. I ,Zespół Szkolno-Przedszkolny (Szkoła Podstawowa nr 1) w Łukowie
3. Olga Dzido – kl. III A., Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Wojcieszkowie
Wyróżnienie
Alicja Kryczka- kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Łukowie

ZESPOŁY KL. I-III- SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Zespół „Wiolinki” – Zespół Szkół w Gręzówce
2. Zespół Wokalny-Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jarczewie
3. Zespół „Góraleczki” – Szkoła Podstawowa w Woli Gułowskiej
SOLIŚCI KL. IV-VI- SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Oliwia Dzido kl. VI –Szkoła Podstawowa w Wólce Domaszewskiej
2. Emilia Szcześniak kl. IV – Łukowski Ośrodek Kultury
3. Maja Golik- kl. VI, Szkoła Podstawowa w Adamowie
3. Kacper Lucht- kl. VI, Zespół Szkół w Gręzówce
Wyróżnienie:
Oliwia Gręzak- Łukowski Ośrodek Kultury
Emilia Maciejewska- kl. VI, Szkoła Podstawowa w Woli Gułowskiej

ZESPOŁY KL. IV-VI – SZKOŁA PODSTAWOWA
1.Zespół z klasy V – Szkoła Podstawowa w Wojcieszkowie
2.Zespół z klas IV-VI –Szkoła Podstawowa w Krzówce
3.Alicja Grono i Lena Mateńko –Zespół Szkół w Fiukówce
Wyróżnienie:
Zespół z klasy VI- Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
SOLIŚCI KL. VII, VIII -SZKOŁA PODSTAWOWA
1.Magda Szczygieł- kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Starym Goniwilku
2.Weronika Radomyska- kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
3.Weronika Chmielewska- kl. VIII, Szkoła Podstawowa i. H. Sienkiewicza w Adamowie
ZESPOŁY KL. VII, VIII SZKOŁA PODSTAWOWA
1.Zespół Muzyczny „Carmina” – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie
2. Bartłomiej Gawrońki, Wiktor Dauter, Bartosz Sosnowski- Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie
3. Zespół z klas VII-VIII- Szkoła Podstawowa w Krzówce
Wyróżnienie: Łucja Mateńko, Dominik Miszkurka- Zespół Szkół w Fiukówce
SZKOŁY ŚREDNIE:
Wyróżnienie:Karolina Oklińska -I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie, kl. I.
Małgorzata Piszcz, Katarzyna Świeszkowska – Łukowski Ośrodek Kultury
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Poseł na Sejm RP Sławomir Skwarek

Laureatom gratulujemy, pozostałym uczestnikom, wszystkim opiekunom oraz publiczności serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok

DSC00120 DSC00122 DSC00125 DSC00128 DSC00129 DSC00131 DSC00132 DSC00134 DSC00137 DSC00140 DSC00144 DSC00143 DSC00147 DSC00148 DSC00154 DSC00153 DSC00151 DSC00155 DSC00156 DSC00158 DSC00157 DSC00161 DSC00162 DSC00167 DSC00165 DSC00163 DSC00171 DSC00177 DSC00180 DSC00183 DSC00181 DSC00186 DSC00188 DSC00199 DSC00201 DSC00203 DSC00212 DSC00216 DSC00222 DSC00217 DSC00218 DSC00219 DSC00226 DSC00331 DSC00330 DSC00336 DSC00346 DSC00348 DSC00355 DSC00359 DSC00361 DSC00371 DSC00383 DSC00379 DSC00387 DSC00396 DSC00392 DSC00400 DSC00399