Ferie zimowe już za nami…

Czas zimowego odpoczynku dobiegł końca. Jak przebiegła akcja „Ferii zimowych 2016” z Domem Kultury w Woli Gułowskiej? Z jakich atrakcji korzystali młodzi mieszkańcy naszej gminy?

Na zakończenie akcji przygotowaliśmy podsumowanie z przebiegu zajęć zaplanowanych na czas ferii zimowych w Domu Kultury w Woli Gułowskiej.
Celem naszej akcji było zapewnienie dzieciom oraz młodzieży wielu atrakcji, aby nie nudziły się w czasie przerwy zimowej.

Program był bogaty, a zabawy było co niemiara. Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.W pierwszym tygodniu ferii zorganizowaliśmy wyjazd na lodowisko przy Zespole Szkół nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie dla grupy 40 osób, gdzie uczestnicy jeździli na łyżwach i podnosili swe umiejętności pod okiem instruktorów.Ponadto w tym samym tygodniu w Domu Kultury odbył się też turniej darta i tenisa stołowego. Natomiast w drugim tygodniu umożliwiliśmy grupie liczącej ponad 40 osób wyjazd do kina w Łukowie, na seans filmu – Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa. W ostatnich dniach ferii w Domu Kultury trwał turniej gier planszowych, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Dodatkowo w trakcie trwania ferii na sali gimnastycznej w Adamowie odbywały się zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Dom Kultury w Woli Gułowskiej