DZIEŃ ADAMOWA I OKOLICY

dom_kultury_wola_gulowska_plakaty_13_a3 (6)

Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie zapraszają na coroczny festyn „Dzień Adamowa i okolicy”. Tegoroczna impreza odbędzie się w niedzielę 16 czerwca od godz. 16 na stadionie LKS „Sokół” Adamów. W programie organizatorzy zapewnili liczne atrakcje. Gwiazdą imprezy będzie zespół TOP GIRLS, którego występ przewidziany jest na godzinę 19.

TOP GIRLS to formacja z repertuarem disco polo. Na pomysł, by stworzyć ten typowo kobiecy team wpadło wydawnictwo Green Star, po wyłonieniu z castingów najlepiej śpiewających dziewczyn: Angeliki Żmijewskiej, Pauli Karpowicz i Justyny Lubas. Na swoim muzycznym koncie Top Girls ma już kilka energetycznych przebojów i teledysków z wielomilionowymi odsłonami: „Mleczko”, „Jakbyś mnie zechciał”, „Nie będę Twoja”, a także duet z Marcinem Millerem, liderem zespołu Boys „Barwy uczuć” oraz duet z Kamilem Chludzińskim z formacji Extazy „Sexibomba”.

Na scenie w Adamowie pojawią się także: lokalna młodzież, zespół ludowy „Modry Len”, dj Norbi oraz pochodzący z Radzynia Podlaskiego Zespół „Luz Band”. Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje: wesołe miasteczko, grill bar, stoiska gastronomiczne i promocyjne. Imprezę zakończy zabawa pod gwiazdami z zespołem Craters. Poniżej regulaminy:

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ DZIEŃ ADAMOWA I OKOLICY REGULAMIN TERENU IMPREZY MASOWEJ DZIEŃ ADAMOWA I OKOLICY